synonimy do wyrazu śmieszny

Thoughts

Temat: rosyjski na polski

Co Mymlok przetłumaczysz to jakoś inaczej . Jeśli chodzi o wyraz odnośnik to można zastosować synonim SKRÓT .
..ja sie ciebie nie czepiam, bo za pewne przetłumaczyłeś to dobrze, tylko sam przyznasz, że tłumaczenie jest nieco śmieszne..

..P.S: UnnAmeD, pisałeś że to Program...
Źródło: emule-polska.pl/index.php?showtopic=40524Temat: dzisiejszy wyklad
Uuu, rozumiem, to znaczy, że byłeś na wykładzie 5 razy, pomimo, że odbyły sie tylko 4, bo przecież się uczyłeś w umówionym terminie... Czyli jeśli mnie nie będzie na egzaminie, ale wyślę dr Kowalskiemu notę, że w tym samym czasie rozwiązuje testy z tegoż przedmiotu na poziomie zaawansowanym, to odeślą mi wirtualną piątkę? A w przyszłym tygodniu nie pójde do kościoła, tylko przeżegnam się w domu, przeciez wyjdzie na to samo.
Nie pisałam o krytykowaniu notatek, tylko o tym, że nikt zdrowy na umyśle nie użyczy ich komuś, kto przychodzi na wykłady obejrzeć film, podczas gdy wykłady są nieoobowiązkowe. Osoba, która tak postępuje, z góry skazuje się na śmieszność. To gwoli rozumienia języka ojczystego.
A teraz, rozumienie języka, ciąg dalszy:
synonimy słowa "niepoważny" według słownika jp : lekkomyślny, nieodpowiedzialny, błazeński, durnowaty, głupkowaty, śmieszny.
Dla ułatwienia może dodam od razu:
znaczenie słowa synonim-wyraz lub dłuższe określenie równoważne znaczeniowo innemu;
(1.2) odpowiednik czegoś lub coś oznaczającego cechę
Gwoli jasności, którą podobno tak pochwalasz.
A tak na marginiesie, co dodam już tylko w wyrazie czystej złośliwości, czy Twoja dywiza to konsekwencja któregoś z mechanizmów obronnych? Brzmi rozpaczliwie. Teraz brakuje tylko zdjęcia kastetu zamiast tej smiesznej kreskówki i każdy zadrży ze strachu.
Źródło: psycholudki.fora.pl/a/a,270.html


Temat: Żarty
Tu piszmy różne żarty i oceniajmy je xD
Kawał bez sensuale śmieszny xD

Baba mówi do baby ile masz lat? Bo ja mam 50 a ty? 52.Na lekcji polskiego pani mówi dzieciom: Podajcie synonimy do wyrazu niszczyć
jeden mówi rozwalać, rozpieprzać, a jasiu mówie rozp*****lać
Źródło: my-pingwiny.yoyo.pl/viewtopic.php?t=513


Temat: Pod Waszą ocenę - proszę o opinie !
To forum to chyba jakaś totalna pomyłka. Opinie sprowadzają się jak widać do konkurencji, kto kreuje się na większego specjalistę i jak dosadnie dokopać, w tym wypadku akurat mi.Moim zdaniem Tagi HTML’a są dla nas, a nie my dla Tagów. Kod HTML to nie wypracowanie z polskiego, gdzie dla dobrej oceny musimy pochwalić się znajomością dużej ilości wyrazów bliskoznacznych i synonimów. W HTML’u wykorzystujemy tylko te Tagi, które w najprostszy sposób pozwalają nam osiągnąć zamierzony efekt. W programowaniu tak ja wszędzie nie ma jedynej słusznej drogi do tego samego celu. Spróbujcie usunąć choć jeden, bezsensowny waszym zdaniem Tag i zobaczcie czy strona będzie zachowywać się poprawnie w IE, w FF czy w Operze przy różnych rozdzielczościach.Śmieszne są te Wasze surowe oceny i analizy kodu. Żeby ferować takie oceny trzeba mieć choć trochę autorytetu, a w waszym wypadku niestety Panowie i może Panie gdzie on jest?

Zamiast siedzieć na forum i lansować samego siebie zróbcie coś sami i pochwalcie się własną pracą. Praca wychowuje, uczy pokory, szacunku dla pracy innych. Tutaj niestety większość struga jedynie cwaniaka, zamiast faktycznie pomagać innym, często mniej doświadczonym.

Forum php mam nadzieję właśnie do takich celów zostało stworzone, chyba że niektórzy pomylili serwis php.pl z pomponik.plJeśli strona się komuś wizualnie nie podoba to trudno, kwestia gustu i zrozumieć to łatwo, ale jeśli ktoś nie ma nic konkretnego do powiedzenia to po co zabiera głos ? Rozmowa na privie z takim opiniotwórcą to moim zdaniem strata czasu.Co do pokory, to może ktoś wreszcie pokaże jakiś prawdziwy błąd, a jeśli będzie miał rację, konstruktywną krytykę na pewno przyjmę z pokorą.To tyle od twórcy cieniutkich kodów ze znajomością 4 tagów HTML’a.


Źródło: forum.php.pl/index.php?showtopic=94985


Temat: Pod Waszą ocenę - proszę o opinie !

[font="Times New Roman"][size=3]To forum to chyba jakaś totalna pomyłka. Opinie sprowadzają się jak widać do konkurencji, kto kreuje się na większego specjalistę i jak dosadnie dokopać, w tym wypadku akurat mi.
Polecam w takim razie bardzo grupę: pl.comp.www.nowe-strony, tam są bardzo mili i na pewno nie robią nikomu krzywdy.


Moim zdaniem Tagi HTML’a są dla nas, a nie my dla Tagów. Kod HTML to nie wypracowanie z polskiego, gdzie dla dobrej oceny musimy pochwalić się znajomością dużej ilości wyrazów bliskoznacznych i synonimów. W HTML’u wykorzystujemy tylko te Tagi, które w najprostszy sposób pozwalają nam osiągnąć zamierzony efekt. W programowaniu tak ja wszędzie nie ma jedynej słusznej drogi do tego samego celu. Spróbujcie usunąć choć jeden, bezsensowny waszym zdaniem Tag i zobaczcie czy strona będzie zachowywać się poprawnie w IE, w FF czy w Operze przy różnych rozdzielczościach.
W programowaniu możemy przefiltrować dane od użytkownika, jak też możemy tego zaniechać, przecież mili użytkownicy nic nie zrobią mojemu serwisowi. Stworzyłeś taki serwis to chociaż nie pogrążaj się jeszcze takimi wypowiedziami. Hasła na dzisiejszy wieczór: dostępność, semantyka,

Śmieszne są te Wasze surowe oceny i analizy kodu. Żeby ferować takie oceny trzeba mieć choć trochę autorytetu, a w waszym wypadku niestety Panowie i może Panie gdzie on jest?
Tutaj mnie rozśmieszyłeś.


Zamiast siedzieć na forum i lansować samego siebie zróbcie coś sami i pochwalcie się własną pracą. Praca wychowuje, uczy pokory, szacunku dla pracy innych. Tutaj niestety większość struga jedynie cwaniaka, zamiast faktycznie pomagać innym, często mniej doświadczonym.
Sugerujesz, że siedzą na tym forum nieroby co w życiu nie zrobiły żadnej strony, co nie wiedzą co to standardy, semantyka, dostępność, użyteczność, SEO? Powiedz, dlaczego na stronie nie ma prawidłowej struktury nagłówków, dlaczego same prawie divy.
Znasz taki walidator jakości kodu jak kwality? Autorem jest ethanak, możesz go spotkać na grupie której nazwę podałem wyżej i on nie będzie miał skrupułów wytknąć błędy. Ocena kodu: 32/255..., pomijając restrykcyjne sprawdzanie SEO to i tak cienko bo tylko 138/255.
Taka specyfika działu oceny, że tutaj wytyka się błędy, by je poprawiono, by więcej nie były popełniane.
Źródło: forum.php.pl/index.php?showtopic=94985


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Thoughts